ABD’de Temsilciler Meclisi üyesi, oğlunun basketbol maçında hakemin pantolonunu indirmeye çalıştı

dunyadan

Global Mod
Global Mod
ABD’de Temsilciler Meclisi üyesi, oğlunun basketbol maçında hakemin pantolonunu indirmeye çalıştı
ABD’nin Tennessee eyaletinde Temsilciler Meclisi Üyesi Jeremy Faison, liselerarası bir basketbol maçında hakeme sonlanıp pantolonunu indirmeye çalıştı.

Olay, Providence Academy’nin, kendi meskeninde Faison’un oğlunun da yer aldığı Lakeway Christian’a karşı oynadığı maçta yaşandı.

Müsabaka esnasında oyuncuların topu ele geçirme gayreti sırasında itekleşme yaşanınca, iki oyuncuya sportmenlik dışı davranıştan dolayı teknik faul verildi.

Bunun üzerine sonlanarak alana giren Faison’a sahayı terk etmesi söylendiğinde ise, hakeme “Bana sahayı terk etmemi söyleyemezsin, bu senin hatandı” diyerek hakemin pantolonunu indirmeye çalıştı.

Olayın toplumsal medyada yayılması üzerine bir özür açıklaması yayınlayan Faison, şunları söylemiş oldu:

“senelerca bir ebeveynin bir spor karşılaşmasında öfkesini kaybetmesinin ne kadar yanlış olduğunu düşündüm. Hristiyanlığa uygun değil, olgun bir davranış değil ve çocuk için utanç verici.

Maalesef bu gece aptal üzere davrandım ve bir hakeme sinirlendim. Benimle dövüşmesini istiyordum. Kontrolümü büsbütün kaybettim ve spor salonundan atıldım, büsbütün aptalcaydı. Rasyonel fikirlerin önüne geçen hisler asla güzel değildir. Umarım hakemi bulabilir ve af dileyebilirim.”

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.