Web Semineri: Kurumsal işbirliği için Apple üretkenlik özellikleri

sıcakkafa

Yeni Üye
Bir ekipte canlı belgeler üzerinde birlikte çalışmak, e-postaları dosya ekleriyle sıkıcı bir şekilde ileri geri göndermekten çok daha üretken ve verimlidir. Apple, iOS’tan iPadOS’a ve macOS’a işletim sistemlerini işbirliği için daha kapsamlı bir şekilde tasarladı ve ayrıca şirket içi iWork uygulamaları Pages, Numbers ve Keynote’u bunun için uyarladı.

Apple sistemleriyle işbirliği ve üretkenlik

Teknik yazar ve mobil aygıt uzmanı Mark Zimmermann, yeni Mac & i web seminerinde “Üretkenlik özellikleri: Apple’ın dijital iş birliği için sunduğu şeyler”de, iOS 16’nın en önemli üretkenlik özelliklerini tanıtıyor. ilgili önemli konular. Bu, örneğin şirketlerin kendilerini (istenmeyen) veri sızıntısına karşı Apple İşletme Yönetimi ile nasıl koruyabileceklerini içerir.

Web semineri, Apple sistemlerindeki devir teslim, Canlı Metin, sürükle ve bırak, belge tarama ve işletim sisteminde verimli arama gibi diğer önemli üretkenlik özelliklerine göz atıyor. iOS 16 yüklü iPhone’lardaki olanaklara ek olarak, diğer platformların kullanıcıları ve eski Apple işletim sistemlerinin kullanıcıları da dikkate alınır.

Web seminerinin ardından küçük ve orta ölçekli şirketler için en iyi uygulama önerileri de olacak ve katılımcıların sorularını yanıtlamak için zaman ayrılacak. Yaklaşık iki saatlik web semineri, şirketlerde BT sorumluları ile kullanıcılar, sistem ve ağ yöneticilerine yöneliktir.

14 Şubat’ta 120 dakikalık web semineri

14 Şubat 2023 tarihinde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğin moderatörlüğünü Mac&i editörü Inge Schwabe üstlenecek. Katılımcılar çevrimiçi bir sohbet yoluyla soru sorabilecek ve sonrasında kayda ve materyallere sınırsız erişim hakkı verilecek. 17 Ocak’a kadar geçerliliği devam eden tek bilet erken rezervasyon fiyatı 116,10 Euro.

Yöneticiler ve geliştiriciler için yeni Mac & i Pro aboneliğiyle, yılda toplam 24 web semineri dahil olmak üzere bu ve diğer web seminerlerine katılım ücretsizdir.

Mac & i'den daha fazlası

Mac & i'den daha fazlası

(lbe)

Haberin Sonu