Red Bull Campus Clutch son şampiyonları: “En kıymetlisi hayli âlâ hazırlanmak”

bilimsel

Üye
2021 yılında Red Bull Campus Clutch Türkiye şampiyonu olarak memleketler arası finale katılmanın gurur verici olduğunu söyleyen Cenk “Combatry” Erşahin “Uluslararası bir turnuvada ülkemizi temsil etmek ismine şampiyon olmamız hepimiz için gurur verici ve hoş bir deneyimdi” dedi. Arda “Madzy” Demirel ise “Türkiye şampiyonu olarak dünya finallerinde gayret etmek ve o tertip ortasında bulunmak beni fazlaca keyifli etti ve birfazlaca farklı tecrübe yaşamamı sağladı” sözlerini kullandı. Dünya finalinde istenilen kararı alamadıkları için üzgün olduklarını belirten Tolga “Bacyx” Bacak ise “Gönül isterdi ki epey daha âlâ bir sonuçla dönelim. Çalışmamız kâfi gelmedi daha fazla çalışmalıydık” diye konuştu.

“Düzenli bir çalışmayla yolunuza kimse çıkamaz”

Red Bull Campus Clutch 2022’de gayret edenlere tavsiyeler veren Bedel Ödeyenler kadro oyuncuları iştirakçilerin bilhassa âlâ hazırlanmaları gerektiğini söylemiş oldu. Cenk “Combatry” Erşahin, “Red Bull Campus Clutch turnuvası önemsenmesi gereken bir turnuvadır. Öncelikle bunun farkına varmaları gerekiyor. Şayet bu turnuvaya katılıyorsanız hakikaten çalışmanız gerekiyor” derken Tolga “Bacyx” Bacak, “Verimli ve sistemli bir çalışmayla yolunuza kimse çıkamaz” dedi.

“Büyük bir yükü omuzluyorlar”

Red Bull’un espor bölümünde büyük bir yeri olduğunu belirten Cenk Erşahin, “Hem oyuncu olarak hem tertipler olarak büyük bir yükü omuzluyorlar, bunun için Red Bull ve takımına hakikaten teşekkür ediyorum. Bu bölümün canlı kalmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi Red Bull ailesi” dedi. Arda Demirel, “Red Bull’un bu biçimde bir topluluğa bu biçimdesine dayanak vermesi hakikaten çok hoş bir durum” derken, Tolga Bacak ise “Red Bull’un gaming dünyasına bu kadar ehemmiyet vermesi harikulade bedelli bir şey. Günümüzde bu kadar kıymet veren öteki bir marka olmadığını düşünüyorum. Bunun için epeyce minnettarım” diye konuştu.