Çıkardığı gazı kavanozlayıp satıyor, haftalık 70 bin dolar kazanıyor: Çiçek yaprağı da koyuyorum

dunyadan

Global Mod
Global Mod
Çıkardığı gazı kavanozlayıp satıyor, haftalık 70 bin dolar kazanıyor: Çiçek yaprağı da koyuyorum
ABD’de yaşayan Stephanie Matto, farklı ülkelerden çiftlerin bağlarında ve ABD hukuk sisteminde gezinmelerini izleyen bir belgesel dizisi olan ’90 Day Fiance’ın birkaç döneminde yer aldı.

Lakin reality gösterisinde görünmesi ona ün kazandırmış olsa da, Stephanie’nin başlatmış olduğu ve ona önemli para getiren şey öbür bir teşebbüs.

Stephanie, yetişkinlere yönelik içerik satan kendi abonelik web sitesini çalıştırmanın yanı sıra, çıkardığı gazları bir kavanozda satmaya başladı.

Bu durumu olağan ve standart bir iş olarak algılayan Matto, rutin olarak gaz çıkartabilmek için sık sık gaz yapan yiyecekler tüketiyor.

Matto, çıkarttığı gazı küçük kavanozlar halinde paketliyor. Paketlemesinin kendisine özel olduğunu söz eden Matto, “Çiçek yaprağı da koyuyorum. Bu aslında kokuyu tuttuyor ve daha uzun müddet dayanmasını sağlıyor. Sonunda kavanozla işim bittiğinde şahsi bir not ekliyorum” diye konuştu.

İşini ve bilgilerinı anlattığı TikTok görüntüsünde Matto, birçok insanın ‘gerçekten düzgün bir kişiliğe sahip olduğu için ve ayrıyeten cazip olduğu için’ kendisinden bu eseri aldığını lisana getirdi.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.